تبلیغات
نهال مشهد

فروشگاه انلاین درخت میوه-نهالستان مشهد - ضد یخ ، گرمازدگی و خشکسالی طبیعی گیاهان (کراپ اید)

-نهالستان مشهد#نهال فروشی#تولید نهال#ضد یخ گیاهان# مقاوم ساز طبیعی گیاهان#مجموعه کشاورزی دشت کلات-کود های مایع-سوپرجاذب091591574

-نهالستان مشهد#نهال فروشی#تولید نهال#ضد یخ گیاهان# مقاوم ساز طبیعی گیاهان#مجموعه کشاورزی دشت کلات-کود های مایع-سوپرجاذب091591574

فروشگاه انلاین درخت میوه-نهالستان مشهد - ضد یخ ، گرمازدگی و خشکسالی طبیعی گیاهان (کراپ اید) -نهالستان مشهد#نهال فروشی#تولید نهال#ضد یخ گیاهان# مقاوم ساز طبیعی گیاهان#مجموعه کشاورزی دشت کلات-کود های مایع-سوپرجاذب091591574
ضد یخ و مقاوم ساز طبیعی گیاهانCROPAID NPA prirodni biljni antifriz
استفاده از این مقاوم ساز به صورت محلول پاشی می باشد به طوریکه روی محصول را کاملاً بپوشاند. بهتر است برای افزایش محصول و ارتقای کیفی محصول، از این مقاوم ساز در زمان شکوفه دهی و هر 15 روز یکبار استفاده شود برای استفاده از این ضد یخ، باید آن را با آب ترکیب کرد و برای کلیه محصولات استفاده کرد. برای گرفتن نتیجه بهتر، سعی کنید از آب بدون کلر استفاده کنید. چنانچه این امکان را نداشتید، پیش از آنکه Cropaid ، را با آب تانکر مخلوط کنید صبر کنید تا میزان کلر آب در پایین ترین سطح خود قرار گیرد.

Natural Plant Antifreeze) NPA) ، روی درختان مختلف تاثیرات متفاوت دارد. این امر بستگی به نوع درخت، ویژگیهای ژنتیکی درخت، محیط رشد گیاه، درجه حرارت، شرایط خاک و کودهای افزودنی به خاک دارد. تمام گیاهان نمی توانند پروتئین ضد یخ و آمینو اسید بسازند چنانچه گیاهی این توانایی را داشته باشد، NPA هم می تواند همه یا اکثر پروتئین ها را بسازد .

با توجه به اینکه Cropaid ، دارای PH بین 1/2 – 9/1 می باشد که این PH اسیدی می باشد، این ضد یخ نباید با مواد شیمیایی یا سمومی که PH بالاتر از 7 دارند و ترکیب شوند زیرا باعث بسته شدن دستگاه می شود و Cropaid تمام خاصیتش را ازدست می دهد .

برای استفاده از مواد، بهتر است در هوای صاف محلول پاشی را انجام دهید. اگر بعد از استفاده، باران شدید بارید، اثر حفاظتی Cropaid تا شش ساعت پس از بارندگی باقی می ماند .

چنانچه گیاه دچار تنش سرمایی شده باشد، NPA هیچ تاثیری روی گیاه نخواهد داشت .

توصیه می شود ار این مواد در حدود ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر استفاده شود و دمای 12 درجه سلسیوس برای گیاهان گلخانه ای و 9 درجه سلسیوس برای گیاهان غیر گلخانه ای توصیه می شود. چنانچه مقدور نبود سعی شود در گرمترین ساعات روز محلول پاشی انجام شود .

پوشش 1 لیتر از Cropaid ، بستگی به عواملی چون 1) دستگاه پخش کننده مواد 2) اندازه گیاه 3) مساحت سطح گیاه و 4) فاصله بین گیاهان دارد .

همانطور که گفته شد این مواد به طور موقت می توانند تا 15 روز از گیاه در مقابل سرما زدگی حفاظت کند .

NPA در گلخانه ها، مقاومت گیاهان را در برابر سرما افزایش داده و خسارتهای ناشی از سرما زدگی را کاهش می دهد، سطح گرمایشی پائین تر می آید و در برخی موارد ممکن است نیازی به گرما نباشد. این مسئله با توجه به هزینه های سنگین سوخت گلخانه ها در کاهش این هزینه ها بسیار موثرمیباشد.

مواد معدنی طبیعی NPA به راحتی می تواند از طریق برگها، ساقه و ریشه گیاهان جذب شود. در یک زمان کوتاه، گیاهان شروع به انجام فعالیتهای متابولیکی سنگینی می کنند و میزان آمینو اسید، پروتئین، قند، روغن، ویتامین، مواد معدنی به خصوص پروتئین ضد یخ آنها افزایش خواهد یافت، میوه ها بزرگتر، سنگین تر و درخشانتر و خوشمزه تر می شوند و طبیعتاً محصول افزایش یافته و کیفیت محصول ارتقاء می یابد .

Cropaid ، باعث افزایش توانایی فتوسنتز گیاه می شود این امر باعث افزایش فشار اسمزی و میزان جذب مواد غذایی و آب در ریشه گیاهان می شود بنابراین گیاهان نسبت به گرما و خشکی هوای محیط رشدشان مقاوم تر می شوند، برگها ضخیم تر و شادابتر می شوند و این ویژگیها در نهایت سبب می شود که گیاهان نسبت به خسارتهای احتمالی           نا خواسته مقاومتر شوند .

هنگامی که NPA در خاک استفاده می شود سطح PH خاک پائین تر می رود، باکتری تیوباسیلوس SPP ، نیتروژن آزاد موجود در هوا را در خاک می گیرد و میزان نیتروژن خالص موجود در خاک به 80-60 گیلو گرم در هکتار در طول یکسال می رسد .
Cropaid باعث رشد بهتر و سلامتی بیشتر گیاهان خواهد شد، با این وجود، این مواد خسارتهای موجود و حاضر در گیاهان را درمان نخواهد کرد
CROPAID®NPA® Natural Plant Antifreeze (Doğal Bitki Antifrizi)

THIOFER® NPA® Natural Plant Antifreeze (Doğal Bitki Antifrizi)

THIOTECH® NPA® Natural Plant Antifreeze (Doğal Bitki Antifrizi)

BİMAS® NPA® Natural Plant Antifreeze (Doğal Bitkiتاریخ : شنبه 14 مرداد 1391 | 09:59 ب.ظ | نویسنده : مدیر سایت | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.